کسب جایزه جهانی سبز از پانزدهمین همایش سبز

شرکت پتروشیمی مبین جایزه جهانی سبز را به دلیل عملکرد مثبت خود در راستای حفظ و صیانت از محیط زیست از پانزدهمین همایش سبز که در شهر برلین . آلمان برگزار گردید دریافت کرد در این همایش 34 شرکت از 17 کشور موفق به اخذ لوح تقدیر و تندیس شدند.

این همایش به منظور ارج نهادن به شرکتهایی است که توانسته اند در سال گذشته دست آوردهای قابل توجهی در خصوص حفاظت از محیط زیست داشته باشند.

لازم به ذکراست ، انجمن مدیریت Otherways، هجده سال قبل توسط سازمان های پیشرو در شهر پاریس با هدف ترویج سرآمدی کسب و کار و توسعه پایدار در دنیا تاسیس گردید . انجمن مدیریت فرانسه با هدف تسهیم دانش در زمینه سر آمدی و توسعه پایدار در شرکتها و سازمانهای مختلف فعالیت می نماید . توسعه پایدار به معنی ایجاد توازن میان برآورده نمودن نیازهای کسب و کاری سازمانها بدون خدشه وارد آمدن به نیازهای نسل آینده تلقی میگردد . جایزه مدیریت  فرانسه       Other ways بر همین اساس جهت سازمان های بزرگ ، کوچک و متوسط بنا گردیده است . جایزه عصر سبز با هدف ایجاد نگرش زیست محیطی در میان مدیران ارشد سازمانها و رقابت جدی و سازنده میان صنایع در بکارگیری اصول حفظ محیط زیست و فرآیند تولید پاک بنا نهاده شده است . محورهای جایزه انجام پروژه های زیست محیطی در زمینه مدیریت و کنترل آلودگی هوا ، مدیریت پساب ، مدیریت پسماند ، توسعه و گسترش فضای سبز ، توسعه محصولات دوستدار محیط زیست می باشد . انجمن مدیریت فرانسه (OMAC) سالانه جایزه Global Green Era Award I را به عنوان یکی از جایزه های معتبر جهانی با رویکرد نظر مجموعه ای از خبرگان مدیریت (Voting committee) برگزار نموده و در نظر دارد از سازمانهایی که دارای برند معتبر بوده و در زمینه محیط زیست و انرژی ، دستاورد های برجسته ای کسب نموده باشند تقدیر به عمل آورده و تندیس گواهینامه مرتبط را اعطا نماید . مراسم پایانی این دوره جایزه بصورت همایش جهانی اقتصاد سبز طی دو روز 3 و 4 آوریل 2016 مطابق با 15 و 16 فروردین 1395 در هتل اینترکانتیننتال شهر برلین کشور آلمان برگزار گردید و در جریان برگزاری همایش یادشده رخدادهای ذیل در دستور کار برگزار کنندگان قرار داشت ،

الف : مقالات اساتید برجسته در محیط زیست ، انرژی ، مسئولیت اجتماعی و ...

ب : ارائه به روشها و انتقال تجربیات برندگان جایزه جهانی عصر سبز در زمینه محیط زیست با محوریت رویکردها و دستاوردهای موفق

ج : شرکت در پنل های تخصصی تدارک دیده شده جهت بحث های آزاد با محوریت توسعه پایدار ، مسئولیت اجتماعی ، انرژی و اکولوژی صنعتی ، استانداردهای زیست محیطی ، مدیریت پساب ، مدیرت پسماند و ... در خلال همایش

د : مهیا نمودن فرصت های کلیدی جهت آشنایی حضار با کسب و کارها و تجربیات یکدیگر و برقراری شراکت های تجاری

ه : تقدیر از سازمانهای برگزیده در جایزه جهانی عصر سبز فرآیند انتخاب توسط کمیته گزینش شرکتهای برتر بر اساس اطلاعات دریافتی از آنها انجام می پذیرد .

طی دو دهه اخیر، انجمن مدیرت فرانسه اطلاعات بیش از 1000 سازمان در 130 کشور را بررسی و ارزیابی نموده است در سال اخیر 92 شرکت از 53 کشور،اطلاعات خود را در اختیار این انجمن قرار دادند که در نهایت 34 شرکت از 13 کشور حائز صلاحیت دریافت جایزه مذکور بخاطر انجام پروژه های مرتبط گردیده اند .

 



 


 

کلیه حقوق این سایت، برای شرکت پتروشیمی مبین محفوظ می باشد.